ПОЧЕТАК НАСТАВЕ и распоред часова ОД 15.03.2021.

Поштовани родитељи / ученици од 5 – 8. разред

У складу са препорукама Кризног штаба од 13.04.2021.године , наставља се образовно-васпитни рад у другом циклусу основне школе ОШ ” Славко Поповић “, тако да од понедељка 19.04.2021. године образовно –васпитни рад се остварује путем непосредног рада (комбинован модел) тј. да се настава од петог до седмог разреда реализује на исти начин као и пре преласка на онлајн наставу (15.03.2021.) односно на начин где су ученици били подељени на (групу А и групу Б) и смењивали се током седмице.

Група А да похађа наставу (понедељком,средом и петком ).
Група Б (уторком и средом ) а следеће недеље обрнуто.

Док ће ученици осмог разреда (8-1 и, 8-2) наставу остваривати у свом основном саставу.

Наставни процес ће се одвијати према утврђеној сатници и распореду часова. Напомена *Ученицима од 5-7 разреда ће се обратити одељенске старешине која група (А или Б) долазе на часове у понедељак 19.04.2021.г.

У Даросави,16.04.2021.г
Директорка и чланови тима за породицу